MASÁŽE 

Klasická masáž

Klasická masáž je konzervativní léčebnou terapií. Při masáži se prokrví pokožka, svalstvo i klouby, zlepší se tak jejich výživa. Klasická masáž kladně ovlivní Vaši celkovou kondici, odstraní únavu a zmírní bolesti

Masáž rukou

Velmi často považujeme své ruce za cosi samozřejmého a věnujeme jim velmi nedostatečnou péči. Na pracovištích musíme mnohdy vykonávat řadu úkonů a pohybů, které svaly jednostranně namáhají a poškozují. V takových případech často pociťujeme vytrvalou a přetrvávající bolest v nadměrně namáhaných skupinách svalů. Masáž paží a rukou má pak nečekaně uklidňující a uvolňující zážitek a velmi dobře a citlivě na ní reagují.

Relaxační masáž

Je zvláště důležitá v dnešním uspěchaném světě, kdy je stres považován za hlavní příčinu mnoha fyzických a psychických potíží. Technika masáže umí pomoci od napětí, pomáhá podpořit krevní oběh, lymfatický systém a vyloučit toxické látky z organismu. Používají se při ní jemnější a pomalé hmaty pro navození klidu a pohody.  Aroma masáž

Vůně nás provázejí po celý život. Nejsou jen něčím, co nám zpříjemňuje vnímání okolního světa. Mohou léčit, zbavovat nás únavy, starostí a střesu. Nechte své tělo i duši relaxovat, posílit, regenerovat. Pomáhá odstranit napětí, stres, únavu.


Masáž nohou a chodidel

Masáž nohou a chodidel může být pro klienta velmi osvěžující. Je tomu tak proto, že dolní končetiny jsou každodenně velmi namáhány nošením a podpíráním celého těla, takže je svalstvo nohou obzvláště náchylné k nejrůznějším bolestem a ke ztuhlosti.  Masáž dolních končetin odstraňuje pocit těžkých nohou, pomáhá proti otokům kotníků, lýtek a stehen.

Masáž hlavy

Jde o techniku, kterou začaly praktikovat ženy na zlepšení kvality vlasů a udržení jejich lesku. Postupem času zjistily, že tato terapie nemá pouze kosmetický účinek, ale prospívá tělu i duši. Dnes se tato metoda uplatňuje zejména pro své výrazné antistresové účinky, které jsou vyvolány stimulací důležitých energetických center. 

Masáž masážní svíčkou

Je originální masážní technika s vysoce relaxačním účinkem.

Masáž svíčkou je zcela odlišná od masáže běžnými oleji. Klientovi nabídne nejen vysoce kvalitní masážní přípravek, jeho zážitek navíc obohatíte i jemnou aromaterapií a nadstandardní péči o pokožku těla. 

Zahřáté ingredience působí jemně, ale intenzivně na pokožku těla, které tak může maximálně vstřebávat všechny potřebné minerály a hydratační látky. Je ideální i pro regeneraci svalů

Čokoládový zábal nebo masáž

Zábaly a masáže pomáhají rychlému vylučování toxinů z těla, zlepšují krevní a lymfatický oběh, potlačují celulitidu, zpevňují a prokrvují pokožku.

Theobromin obsažený v kakau působí podobně jako kofein, ale ne tak silně, působí na cévní zakončení v kůži a aktivuje látkovou výměnu.

Čokoláda dokáže stimulovat v mozku tvorbu dopaminu a uvolňovat endorfiny a serotonin, zdroje a hormony štěstí.

Díky čokoládové masáži či zábalu vstřebává tělo přes pokožku vitamíny, aminokyseliny, minerály, antioxidanty.